Rita


Imię: Rita
Przezwisko: Jeszcze nie ma, ale nie obrazi się, gdy ktoś jej coś wymyśli
Wiek: 30 nieśmiertelna
Płeć: wadera
Motto: Dopóki walczysz jesteś wygranym
Moce:
-Może opętać innego wilka
-Potrafi manipulować każdym zwierzęciem
-Telepatia(czyta i przesyła innym swoje myśli)
-Telekineza(podnosi przedmioty siłą woli)
Stanowisko: łowca
Charakter: Rita jest tajemniczym, bardzo nieufnym i niezależnym wilkiem.Jeżeli ktoś do niej podejdzie i zagada( oczywiście ktoś, kogo pierwszy raz widzi na oczy), będzie miła, ale przez każdy gwałtowny ruch lub próbę zaatakowania jej, albo ucieknie gdzieś daleko, lub, co jest bardziej prawdopodobe, też zaatakuje.Lata tułania się po świecie zrobiły z niej odważną waderę, ale też smutną i nieufną.Lepiej do niej nie podchodzić gdy jest zła, bo to się może źle skończyć.Nie jest chamska, po prostu od bardzo długiego czasu nie widziała się z żadnymi wilkami(więcej w historii).Na zewnątrz jest może i trochę nie miła i zamknięta w sobie, ale w środku pragnie z kimś pogadać i miło spędzić czas, a takrze znaleźć przyjaciół.Dla nich jest bardzo miła.
Cechy fizyczne:wytrzymała, szybka i zwinna
Słabości lub czułe punkty: Nienawidzi mocnego światła, które jej wpada do oczu. Dosłownie prawie każde światło może ją oślepić.
Historię: Urodziła się w swojej watasze.Żyła tam spokojnie ze dwa lata, po których rozpętała się wojna.Jej rodzice zginęli, a sama uciekła.Chodziła po całym świecie, uczyła się polować, szybko latać, biegać i wszystkiego innego, co jej było potrzebne.Rozwijała takrze swoje zdolności.Pewnego dnia spotkała wilka, który z początku wydawał się miły, ale ją zaatakował.To był wróg jej watahy, który ją rozpoznał.Mało co nie zginęła.Tułała się jeszcze pare lat po świecie, aż w końcu znalazła tą watahę.
Co lubi: Śpiewać, choć nikomu nigdy nic nie zaśpiewała.Szybować i biegać.Lubi też spokój i lasy.
Czego nie lubi: Ostrego światła, hałasu, krzyków, kłamstw.
Relacje z innymi: -
Głos wilka: https://www.youtube.com/watch?v=B12GFZjNmgI
Login: Tajemnicza

Komentarze

Popularne posty