Clara

Wygląd wilka:
 Imię: Clara
Przezwisko: Clar
Wiek: 20, nieśmiertelna
Płeć: Wadera
Motto: "Walcz, nawet jeśli wiesz że przegrasz."
Moce: Teleportacja, uzdrawianie, telekineza
Stanowisko: Lekarz
Charakter: Clara to wilczyca uwielbiająca ciszę i spokój. Nie przepada za imprezami jak i bycia w tłoku. Niestety, jest nieśmiała. Jest pomocna. Miła dla znajomych, których ma mało. Czasami jednak jest wredna, ale dla przyjaciół w sposób pozytywny. Także jest odważna. Uwielbia noc. Wtedy najczęściej chodzi w spokojne miejsca.
Cechy fizyczne: Szybka, zwinna
Historia: Żyła spokojnie we swojej watasze. Niestety pewnego dnia zaatakowało jej watahę inna. Jej rodzice podczas walki zginęli. Walczyła z jednym z wilków. Udało się. Gdy wszystko się uspokoiło i jej wataha wygrała postanowiła jednak uciec do lasu.
Co lubi: Ciche spokojnie miejsca, miłe wilki i pomocne
Czego nie lubi: Hałasu, tłoku, głośnych miejsc, światła
Relacje z innymi: -
Głos wilka: Shakira (Piosenkarka) https://www.youtube.com/watch?v=XkYAxGt-aUs Zaczyna się 0:40
Towarzysz: Smok Wiary
Login: Lodowa Malinka/LodowaMalinka MalinkaLodowa


Komentarze

Popularne posty