Nieobecni/Odeszli
Nieobecni:
Clara- na czas nieokreślony
Odeszli:
Tutaj będą umieszczane wszystkie wilki, które umarły lub odeszły z watahy. Taki wilczy cmentarz.
Rita
Była nieufną waderą i dobrym łowcą, ale to nie uchroniło jej od śmierci. (*)
Sposób śmierci: Nie wiadomo, zaginęła na polowaniu.
Ostatnie słowa:,,Jeszcze do was wrócę" powiedziała i pobiegła na łowy, ale nie wróciła.
Jej formularz:
Zdjęcie:
Imię: Rita
Przezwisko: Jeszcze nie ma, ale nie obrazi się, gdy ktoś jej coś wymyśli
Wiek: 30 nieśmiertelna
Płeć: wadera
Motto: Dopóki walczysz jesteś wygranym
Moce:
-Może opętać innego wilka
-Potrafi manipulować każdym zwierzęciem
-Telepatia(czyta i przesyła innym swoje myśli)
-Telekineza(podnosi przedmioty siłą woli)
Stanowisko: łowca
Charakter: Rita jest tajemniczym, bardzo nieufnym i niezależnym wilkiem.Jeżeli ktoś do niej podejdzie i zagada( oczywiście ktoś, kogo pierwszy raz widzi na oczy), będzie miła, ale przez każdy gwałtowny ruch lub próbę zaatakowania jej, albo ucieknie gdzieś daleko, lub, co jest bardziej prawdopodobne też zaatakuje.Lata tułania się po świecie zrobiły z niej odważną waderę, ale też smutną i nieufną.Lepiej do niej nie podchodzić gdy jest zła, bo to się może źle skończyć.Nie jest chamska, po prostu od bardzo długiego czasu nie widziała się z żadnymi wilkami(więcej w historii).Na zewnątrz jest może i trochę nie miła i zamknięta w sobie, ale w środku pragnie z kimś pogadać i miło spędzić czas, a takrze znaleźć przyjaciół.Dla nich jest bardzo miła.
Cechy fizyczne:wytrzymała, szybka i zwinna
Słabości lub czułe punkty: Nienawidzi mocnego światła, które jej wpada do oczu. Dosłownie prawie każde światło może ją oślepić.
Historię: Urodziła się w swojej watasze.Żyła tam spokojnie ze dwa lata, po których rozpętała się wojna.Jej rodzice zginęli, a sama uciekła.Chodziła po całym świecie, uczyła się polować, szybko latać, biegać i wszystkiego innego, co jej było potrzebne.Rozwijała także swoje zdolności.Pewnego dnia spotkała wilka, który z początku wydawał się miły, ale ją zaatakował.To był wróg jej watahy, który ją rozpoznał.Mało co nie zginęła.Tułała się jeszcze pare lat po świecie, aż w końcu znalazła tą watahę.
Co lubi: Śpiewać, choć nikomu nigdy nic nie zaśpiewała.Szybować i biegać.Lubi też spokój i lasy.
Czego nie lubi: Ostrego światła, hałasu, krzyków, kłamstw.
Relacje z innymi: -
Głos wilka: https://www.youtube.com/watch?v=B12GFZjNmgI
Login: Tajemnicza
Hystea
Była wilczycą miłości, z miłości umarła. (*)
Sposób śmierci: Zmarła przy porodzie
Ostatnie słowa: -
Jej formularz:
Zdjęcie:
Voxe
Był wilkiem wody, jej brak odebrał mu życie (*)
Sposób śmierci: samobójstwo
Ostatnie słowa: ,,Kami, opiekuj się Scintedem"
Jego formularz:
Imię: Voxe
Zdjęcie:
Clara- na czas nieokreślony
Odeszli:
Tutaj będą umieszczane wszystkie wilki, które umarły lub odeszły z watahy. Taki wilczy cmentarz.
Rita
Była nieufną waderą i dobrym łowcą, ale to nie uchroniło jej od śmierci. (*)
Sposób śmierci: Nie wiadomo, zaginęła na polowaniu.
Ostatnie słowa:,,Jeszcze do was wrócę" powiedziała i pobiegła na łowy, ale nie wróciła.
Jej formularz:
Zdjęcie:
Imię: Rita
Przezwisko: Jeszcze nie ma, ale nie obrazi się, gdy ktoś jej coś wymyśli
Wiek: 30 nieśmiertelna
Płeć: wadera
Motto: Dopóki walczysz jesteś wygranym
Moce:
-Może opętać innego wilka
-Potrafi manipulować każdym zwierzęciem
-Telepatia(czyta i przesyła innym swoje myśli)
-Telekineza(podnosi przedmioty siłą woli)
Stanowisko: łowca
Charakter: Rita jest tajemniczym, bardzo nieufnym i niezależnym wilkiem.Jeżeli ktoś do niej podejdzie i zagada( oczywiście ktoś, kogo pierwszy raz widzi na oczy), będzie miła, ale przez każdy gwałtowny ruch lub próbę zaatakowania jej, albo ucieknie gdzieś daleko, lub, co jest bardziej prawdopodobne też zaatakuje.Lata tułania się po świecie zrobiły z niej odważną waderę, ale też smutną i nieufną.Lepiej do niej nie podchodzić gdy jest zła, bo to się może źle skończyć.Nie jest chamska, po prostu od bardzo długiego czasu nie widziała się z żadnymi wilkami(więcej w historii).Na zewnątrz jest może i trochę nie miła i zamknięta w sobie, ale w środku pragnie z kimś pogadać i miło spędzić czas, a takrze znaleźć przyjaciół.Dla nich jest bardzo miła.
Cechy fizyczne:wytrzymała, szybka i zwinna
Słabości lub czułe punkty: Nienawidzi mocnego światła, które jej wpada do oczu. Dosłownie prawie każde światło może ją oślepić.
Historię: Urodziła się w swojej watasze.Żyła tam spokojnie ze dwa lata, po których rozpętała się wojna.Jej rodzice zginęli, a sama uciekła.Chodziła po całym świecie, uczyła się polować, szybko latać, biegać i wszystkiego innego, co jej było potrzebne.Rozwijała także swoje zdolności.Pewnego dnia spotkała wilka, który z początku wydawał się miły, ale ją zaatakował.To był wróg jej watahy, który ją rozpoznał.Mało co nie zginęła.Tułała się jeszcze pare lat po świecie, aż w końcu znalazła tą watahę.
Co lubi: Śpiewać, choć nikomu nigdy nic nie zaśpiewała.Szybować i biegać.Lubi też spokój i lasy.
Czego nie lubi: Ostrego światła, hałasu, krzyków, kłamstw.
Relacje z innymi: -
Głos wilka: https://www.youtube.com/watch?v=B12GFZjNmgI
Login: Tajemnicza
Hystea
Była wilczycą miłości, z miłości umarła. (*)
Sposób śmierci: Zmarła przy porodzie
Ostatnie słowa: -
Jej formularz:
Zdjęcie:
Imię: Hystea
Wiek: 18
Płeć: Wadera
Motto: "Czasami musisz opuścić zmysły, żeby czegoś się nauczyć"
Moce: Ma moce miłości
Stanowisko: Szpieg
Charakter: Hystea ma odważny, stanowczy i mądry charakter. Bardzo
ufa swojemu instynktowi. Nie brak u niej romantyzmu, ale robi to tylko
dla swojej przewagi nad samcami. Jest bardzo sprytna, ale również
zabawna. Umie bardzo dobrze straszyć, oraz ma bardzo zwinne ciało.
Sympatyczna oraz przyjacielska.
Cechy fizyczne: Bardzo zwinna i można powiedzieć, że ma elastyczne ciało.
Słabości: Jej słabością jest Voxe, w którym jest zakochana. Nie jest odporna na zimno.
Historia: Urodziła się w watasze bardzo daleko. Razem z Zakomą
ukrywali się w miejscach niedostępnych dla czarnoksiężnika Ewila.
Została porwana przez jej nieuwagę i przeniesiona do watahy owego wroga,
gdzie wilk miał ją poślubić. Zażyczyła sobie pojedynek, który
ostatecznie wygrała i uciekła z watahy.
Co lubi: Naturę, pływać i przebywać w towarzystwie.
Czego nie lubi: Warzyw i wywyższających się wilków.
Relacje: Jest siostrą Zakomy, przyjaźni się ze wszystkimi a jej wilkiem jest Voxe.
Login: TheMania45/maria1234555
Voxe
Był wilkiem wody, jej brak odebrał mu życie (*)
Sposób śmierci: samobójstwo
Ostatnie słowa: ,,Kami, opiekuj się Scintedem"
Jego formularz:
Imię: Voxe
Zdjęcie:
Przezwisko: brak
Wiek: 19
Płeć: Basior
Motto: "Żałujemy niektórych znajomości, a tylko dzięki nim staliśmy się tacy jacy jesteśmy"
Moce: Umie formować z wody różne rzeczy, a także dodawać do
kropel wody esencję życia i ożywiać rośliny lub zwierzęta. Posiada
zdolność zmieniania się w wodę, ale tylko wtedy, kiedy do niej wskoczy.
Stanowisko: Obrońca
Charakter: Voxe jest poważnym wilkiem, ale łatwo go zdenerwować.
Zdarza mu się wpaść w furię i wyprowadzić wszystkich z równowagi, lecz w
głębi serca jest wrażliwy i pomocny. Lubi być w grupie kumpli, ale
najbardziej ceni sobie Zakomę.
Historia: Urodził się pod wodą w Wodnym Królestwie. Jako dziecko
był powołany do obrony i do służenia królowej swego narodu, ale niestety
pewnego dnia ktoś zatruł jezioro w którym mieszkali i musieli wyjść z
wody poszukać nowego domu. Voxe oddalił się od grupy i uciekając od
goniących go nieznanych wilków, zmienił się w wodę i spłynął do jaskini w
której ukrywał się Kami. Cały czas go obserwując nauczył się wiele
rzeczy, żeby go pokonać. Ale w ostateczności przyłączył się do kolegi i
razem szukali Hystey.
Co lubi: Lubi dobre towarzystwo, pływać i manipulować
Czego nie lubi: Gdy ktoś nie zauważa istotnych faktów, lub gdy ktoś się wywyższa i ignorancji. Oraz jak ktoś podrywa Hysteę...
Relacje z innymi:
Przyjaciele: Wszyscy
Zauroczenie: Hystea
Partner: Hystea
Głos wilka: Alan Tudyk
Login: maria1234555


Komentarze
Prześlij komentarz