Regulamin
Regulamin może zostać w każdej chwili zmieniony!
1. Można posiadać nieograniczoną ilość postaci, ale każda musi być aktywna.
2. Powinno się pojawić przynajmniej jedno opowiadanie tygodniowo. Proszę powiadamiać o dłuższej nieobecności.
3. Przekleństwa, jeżeli już mają się jakieś pojawić, mają być gwiazdkowane. Dobrze by było, gdybyście używali ich w bardzo małej ilości.
4. Wilki tutaj są magiczne. Art, do którego link dajecie przy formularzu nie musi być jakiś mocno kolorowy, ale dobrze by było, gdyby ten wilk choć odrobinę różnił się od tych zwykłych.
5. Jeżeli chcecie dołączyć, a potem od razu odejść, lub pisać opowiadanie składające się z mniej niż dziesięciu linijek lepiej nie dołączajcie. Druga osoba nie będzie za Was ciągle rozwijać fabuły.
6. Żeby dołączyć, musisz posiadać konto na Howrse.
7. Nieprzestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji kończy się betą całego opka. ;D Ale tylko, jeżeli wyślecie do mnie, Mania nie betuje.
8. Bądźcie mili dla innych członków watahy. Wasz wilk może być chamski z charakteru, oczywiście. Ale niech nie zagryza w każdym opowiadaniu innych. To tyczy się również śmierci. Jeżeli jakiś wilk nie wyraził na to zgody, nie zabijajcie go ani nie okaleczajcie.
9. Jeżeli jesteście bardzo nieaktywni, a żadna z nas nie została poinformowana o nieobecności, możecie się spodziewać wiadomości na Howrse. Wasz wilk wtedy zostanie usunięty. Powodem będzie zgubienie się, ucieczka, śmierć podczas polowania, itp.
10. Wasz wilk musi się zachowywać w miarę realnie. Nie może być wszechwiedzący i wszystko umiejący.
11. Za złamanie regulaminu dostaniecie upomnienie. Jeżeli uzbiera się ich trzy lub mniej, ale będą bardzo poważne zostaniecie usunięci.
12. Tak, brak weny dopada każdego. Jeżeli nie wiecie co ciekawego napisać, możecie wysłać mi wiadomość prywatną na Howrse, może uda mi się coś wymyślić i dam Wam jakiś pomysł. Ale, żeby nie było, nie spamujcie mi tym poczty, bo uznam, że jesteście lenie które nic nie potrafią wymyślić.
13. Alfy nie są po to, żeby tylko wydawać rozkazy i rozstawiać wszystkich na lewo i prawo. Ich obowiązkiem jest sprawianie, żeby każdy członek watahy czuł się dobrze. Pomagają, doradzają i tak dalej. Ale, w opowiadaniach macie zachować do nich jakiś szacunek(jak coś to będą straszyć po nocach ;D).
14. Nie popełniajcie błędów ortograficznych co drugie słowo. Trudno jest się przez to rozczytać i zrozumieć sens zdania. Oczywiście, błędy popełnia każdy, za drobne kary nie będzie.
15. Proszę, nie powtarzajcie imion wilków. To samo tyczy się obrazków. Jeżeli chcecie dać jakieś przezwisko swojemu wilkowi, a jakiś inny ma tak na imię, lepiej się powstrzymajcie.
16. Tak, możecie dołączyć do opowiadań jakieś tam zdjęcia itp, ale żeby ich nie było za dużo. Chodzi o to, że nie możecie pisać ,,I poszedłem nad jezioro, które wyglądało tak *zdjęcie*. Potem zobaczyłem drzewo *zdjęcie*".
17. Jeżeli opowiadanie zawiera sceny drastyczne, do tytułu dodajcie 18+.
18. Jeżeli pojawią się jakieś konkursy będzie podany temat opowiadania, ile ma być linijek lub słów itd.
19. Jeżeli przy pierwszym opowiadaniu nie napiszesz, kto ma je dokończyć, zrobi to ktokolwiek z watahy. Również nie pisz dialogów(tyczy się tylko pierwszego). Oczywiście, jeżeli napiszesz kto ma je dokończyć, dialogi mogą się pojawić.
20. Nie uważaj się za lepszego od innych. Każdy tu jest równy. Oczywiście, alfy są postawione trochę wyżej.
21. Na związek muszą się zgodzić obie strony.
22. Ciąża trwa czternaście normalnych dni. Szczeniaki nie piszą opowiadań. Proszę rodziców o umówienie się, kto chce pisać z perspektywy jakiego. Gdy już dorośnie, wysyłacie zdjęcie do dorosłego wilka, a formularz zostanie poprawiony. No chyba, że od razu podacie zdjęcie dorosłego.
23. Żeby zostać parą, trzeba ze sobą napisać łącznie dziesięć opowiadań. Jedna strona pięć, druga strona pięć.
24. Opowiadania mają mieć minimum 270 słów. Jeżeli będzie 265, dobra, przejdzie, no chyba, że normalnie piszecie tylko krótkie. Jeżeli napiszecie mniej, powiadomię Was o tym, a Waszym obowiązkiem będzie jeszcze coś dopisać.
25. Co do wieku wilków:
-2 miesiące- wilk jest jeszcze młody i musi przebywać pod opieką rodziców
-2 lata- szczeniak, nie musi przebywać pod opieką rodziców
- ponad 2 lata- nastolatek
- ponad 10 lat- dorosły wilk
- 30 lat- wilk umiera(no chyba, że jest nieśmiertelny)
Co zwykłe 2 tygodnie wilk postarza się o miesiąc
26. I najważniejsze, dobrze się bawcie. ;D
Nikt Was nie pożre za pytania. Jeżeli nie jesteście czegoś pewni piszcie. :)
Komentarze
Prześlij komentarz