Zakoma


Imię: Zakoma
Przezwisko: Kami
Wiek: 20 (nieśmiertelny)
Płeć: Basior
Motto: "Czasami największe zło objawia się w największej dobroci"
Moce: Jest połączeniem anioła i diabła, z czego potrafi:
+ przywoływać złe dusze (które będą atakować wszystko, na co wskaże Kami) oraz dobre dusze (potrafią leczyć)
+ wejść do Nieba i Piekła
+ zamieniać się w cień/być zupełnie niewidocznym lub przywoływać promienie słoneczne/emitować światło
+ stworzyć obraz w wodzie, który będzie pokazywał co robi/gdzie jest osoba, o której pomyśli
+ przemieniać swój wygląd w potwora

Stanowisko: Samiec Alfa
Charakter: Zabawny, towarzyski i przyjacielski. Jego wygląd może odstraszać, ale jest bardzo miły i pomocny. Jest bardzo kulturalny, można powiedzieć, że jest dżentelmenem. Zawsze stanie w obronie każdego, kto jest w niebezpieczeństwie. Dużo się śmieje i stara się nawiązywać przyjaźnie z innymi członkami watahy. Stara się nie robić krzywd, ale jak trzeba to umie porządnie spuścić manto. Nigdy nie łamie danego słowa, możesz mu powiedzieć wszystko i nigdy nikt się o tym nie dowie. Jest nieco naiwny, dlatego łatwo go przechytrzyć.
Cechy fizyczne: Silny, wytrzymały, zwinny
Słabości: Nie potrafi odmówić osobie w potrzebie
Historia: Kami nigdy nie był akceptowany przez swoją watahę ze względu na wygląd i moce. Jego jedynym promykiem nadziei był ojciec, który nauczył go jak żyć, by nigdy nikt nim nie rządził. Jego wataha została rozbita przez inną grupę wilków. On i jego siostra ,Hystea, opiekowali się sobą i uczyli nawzajem. Pewnego dnia rozdzielili się, więc Zakoma postanowił ją znaleźć i wieść spokojne życie z siostrą. W swojej wędrówce poznał mnóstwo wilków, z którymi postanowił założyć watahę.
Co lubi: Latać, zawierać nowe kontakty i być odpowiedzialnym.
Czego nie lubi: Non stop zabijających wilków, śmierci i przemądrzalstwa.
Relacje:
    - Rodzina: Hystea
    - Przyjaciele: Voxe, Rita
    - Zauroczenie: Nikt
    - Zakochanie: Nikt
Głos: Krzysztof Banaszyk
Właściciel: TheMania45

Komentarze

Popularne posty