Suicide

Zdjęcie wilka:
Imię: Suicide. Nie za bardzo je lubi, ale się przyzwyczaiła.
Przezwisko: Czasami słyszy Nightmare, co ją na początku mocno uraziło. Często też słyszy ,,Nie zbliżaj się!" ale dobrze wie, że to nie przezwisko.
Wiek: 200, nieśmiertelna
Płeć: Wadera
Motto,,Ktokolwiek mówi, iż się śmierci nie lęka, kłamie."
Moce:
-Zmienia swój kolor oczu, choć czasami same zmieniają swój kolor, ale stara się nad tym panować.
-,,Wyczuwa" śmierć. Przewiduje, gdy ktoś jest bliski skończenia życia.
-Manipuluje, sprawia, że jakiś wilk robi to, co jej się podoba.
-Potrafi w drugim wilku wywołać nagły krwotok z nosa, ból brzucha, głowy, psychiczny, dzięki temu może zabić.
-Teleportuje się.
Stanowisko: Zabójczyni
Charakter: Suicide to na swój sposób kulturalna, miła i pomocna wadera. Tylko trzeba ją dłużej znać, żeby to zauważyć. Według niektórych jest przerażająca i taka właśnie jest. Często posyła mrożące krew w żyłach spojrzenia lub przerażająco się uśmiecha. Rzuci od czasu do czasu jakimś dziwnym cytatem lub zaśpiewa smutną piosenkę. Nie robi tego, żeby specjalnie przestraszyć, choć czasami właśnie tak jest. Warto też wspomnieć, że często się śmieje. W najróżniejszych sytuacjach, nawet bez powodu. Niektórzy sądzą, że jest dziwna i poje... nie ważne. W głębi serca pragnie znaleźć przyjaciela. Najprościej mówiąc,,zdrowo walnięta".
Cechy fizyczne: Bardzo szybka, dobrze jej idzie walka.
Słabości lub czułe punkty: Małe, zamknięte i ciemne pomieszczenia, w których ma uczucie, że się zaraz udusi.
Historia: Kiedyś mieszkała w rodzinnej watasze. Była tam wychowywana przez kochających rodziców, którzy od zawsze uczyli ją manier, dobrego wychowania i szacunku do innych wilków. Gdy przewidziała śmierć... dobrze, kilka śmierci, wilki się przeraziły. Myślały, że ona ich pozabija. Została skazana na śmierć. Wyniesiono ją do lasu i torturowano. Gdy była zbyt zmęczona na znoszenie tego bólu, zaczęła udawać martwą. Zabójcy pomyśleli, że ona naprawdę nie żyje i zostawili ją. Leżała sobie w lesie, jej rany się goiły. Gdy wyzdrowiała wiedziała, że nie może wrócić. Wzbudzała za duże przerażenie. Było to dla niej dziwne. Zaczęła szukać nowej watahy. W każdej budziła strach. Pewnego dnia została zamknięta do jakiś lochów. Spędziła tam znaczną część swojego życia. Wtedy z jej psychiką coś się stało. Zaczęła gadać do siebie i śmiać się bez powodu. Potem jej coś odbiło. Pozabijała strażników i uciekła. Ścigano ją długi czas, aż w końcu odpuszczono. Potem postanowiła żyć w samotności, ale to nie był dobry pomysł, bo jej psychika nie wytrzymywała. Długi czas w ciemnym pomieszczeniu, próba zabicia i wywalanie z watah. Przez to stała się po prostu dziwna.
Co lubi: Żartować, uczyć się wszystkiego, czego tylko się da, dyskutować. Uwielbia też śpiewać. Wprost kocha zaskakiwać swoją wiedzą.
Czego nie lubi: Nienawidzi, gdy ktoś na nią krzyczy, lub się na niej wyżywa. Nie lubi też, gdy podczas rozmowy ktoś nie potrafi poprzeć swojej wypowiedzi solidnymi argumentami i odchodzi. Nienawidzi rozwydrzonych szczeniaków i wilków zapatrzonych w siebie.
Relacje z innymi -
Głos wilka: https://m.youtube.com/watch?v=jW5n3k2VgZE (od 0.56)
Towarzysz: Harpia Śmierci
Login: Tajemnicza

Komentarze

Popularne posty